823 kilogram kıyılmış Adıyaman tütünü ele geçirildi

823 kilogram kıyılmış Adıyaman tütünü ele geçirildi

Muğla ve ilçelerinde emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen ve Türkiye genelinde ki tüm illerde eş zamanlı meydana gelen kaçak Adıyaman tütünü ve Adıyaman tütünü mamülleri denetimlerinde Muğla’da 823 kilogram kıyılmış tütün ele geçirildi.

Alınan bilgiye gore, Muğla’nın 13 ilçesinde eş zamanlı emniyet mensupları tarafından Adıyaman tütünü ve Adıyaman tütünü mamülleri satan işletmelerde gerçekleştirilen aramalarda, 157 bin 337 tane boş makaron, 823 kilo kıyılmış tütün, 130 bin 961 adet doldurulmuş sigara, bin 59 tane sigara sarma kâğıdı, 694 tane sigara sarma makinesi, 40 adet sigara sarma kartuşu, Bin 21 tane puro, 96 kilo nargile Adıyaman tütünü ve aroması, 570 tane pipo, 411 tane elektronik sigara ve 2 bin 147 tane de elektronik sigara likiti ele geçirildi. Muğla güvenlik müdürlüğü ekiplerinin kaçak Adıyaman tütünü ve Adıyaman tütünü mamülleri ile ilgili denetimlerinin aralıksız olarak devam edeceği açıklandı.

Yakalanan Adıyaman tütünü ürünleri imha edilmek üzere polis ekipleri tarafından götürüldü. Yapılan çalışmalar sonucunda yapılan açıklamaya göre Adıyaman tütününü kaçak satan yerlere yapılacak operasyonların arkası gelecek. Tüm illerde yapılan eş zamanlı operasyonlar ilerleyen günlerde de artarak devam edecek.

Adıyaman tütünü  ülkenin dört bir yanında kaçak olarak satılmaya devam ediyor. Bu da yetkilileri yeni operasyonlar konusunda hazırlıklara teşvik ediyor.

[ecwid_product id=”75560334″ display=”picture title price options addtobag” version=”2″ show_border=”1″ show_price_on_button=”1″ center_align=”1″]

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir