Adıyaman tütünü Çelikhan tütünü satışı

Bizler 1980 Yılından beri Adıyaman’da babadan olan mesleği yapmaya devam ediyoruz.

Adıyaman ilin en küçük ilçelerinden biri olan ve ismi ile nam yapan Çelikhan Tütünü Türkiye’nin en kaliteli, içimi en güzel tütünlerinin başında gelmektedir. Bölgenin coğrafyası tütün ekimi için oldukça elverişlidir. Adıyaman’da yetişen tütünler diğer tütünlerden daha iri oması sebebi ile  Çelikhan tütünü içimi ve tadı daha güzeldir. Ayrıca Tecrübeli çiftçilerimiz hasadı ve tütün kıyımını en iyi şekilde yaparak en ideal içimli Çelikhan Tütünü üretiyorlar.

Adıyaman tütünü her geçen gün artan sigara zamlarından dolayı içilmeye ve tanınmaya başlandı. Bizlerde Baba mesleği olan tütüncülüğü yıllardan beri yapıyoruz. Ve gelişen İnternet ortamında Tütün hakkında bilgi almak isteyen ve internet üzerinden Adıyaman Tütünü sipariş verenlere hizmet vermek adına sizlerle olmaya devam ediyoruz.

Tüm Türkiye geneli en küçük kasaba ve köyden başlayarak büyük şehirlere kadar kapıda ödeme sistemi ile sizlere Doğal katkısız organik kıyılmış tütün gönderiyoruz.

Toptan tütün fiyatları için bizi arayın  0542 542 7484 

Bizim sizlere göndereceğimiz tütünlerde kesinlikle boğaz yakmaz,  bol dumanı vardır. Dışarıdan Adıyaman Tütünü adı altında alınan tütünlerin boğaz yaktığı ve asitli olduğunu birçok kişiden tarafından söylenmektedir. Bizler size verdiğimiz tütün için bunun garantisini veriyoruz. Katkı maddesiz bir tütün boğaz yakmaz. Biz sizlere organik yollarla yetiştirilmiş açık tütün gönderiyoruz.

Hangi tütün çeşidini almalıyım? Yapmanız gereken tek şek içtiğiniz sigara markasını bize söylemek ve içtiğiniz sigara markasına yakın tütün çeşidini sizlere göndeririz. Farklı içimlerde, farklı tatlarda ve kıyımlarda (iri-orta-ince kıyım) tütün çeşitleri vardır. Ayrıca her türlü tütün için Captain Black harmanlı olarak da tütünleri sizlere gönderiyoruz.

Bizler Tütüncülük alanında kendimize güveniyor ve yıllarını vermiş çiftçilerle birlikte üretip satışını yapıyoruz.

Online Tütün Siparişi nasıl verilir?

Tütün almak için yapmanız gereken 0542 542 7484  nolu telefonu arayarak bizimle iletişime geçmek. Satış sorumlumuz İhsan PARLAK  size en uygun tütünü belirleyerek siparişinizi alır. Siparişleriniz genellikle aynı gün hazırlanıp kargolanır ve 2 iş günü içerisinde size ulaşır.

SİGARA ZAMLARI VE ADIYAMAN TÜTÜNÜ

Son dönemde gelen sigara zamları birçok kişinin sigaralara alternatif aramaya başlamasına sebep oldu. Bu zamlardan sonra birçok insan tütüne geçmek zorunda kaldı  çünkü 1 kğ açık tütünde 50 adet sigara paketi çıkıyor bu da en kaliteli tütünü almaları halinde bile 1 adet sigara paketi kendilerine 2 veya 2.5 TL ye gelmesine sebep oluyor. Bundan dolayıdır ki açık tütün her halükarda hazır fabrika sigaralarından daha avantajlı oluyor.

ADIYAMAN TÜTÜNÜ NASIL ANLAŞILIR

Yurdumuzda gerçekten çok kaliteli hatta bütün sigara markalarından daha iyi tütünler yetiştiriliyor. Fakat kaliteli tütün üretildiği kadar kötü tütünleri de Adıyaman tütünü, Çelikhan tütünü diye satan birçok kişi var. Tütünün kokusunu yada rengini daha iyi göstermek için farklı kimyasal maddeleri kullanıp insanların sağlığını daha da kötüleştiren her şeye para gözü ile bakanlar var. Bu tütün çeşitlerinden içenler ne yazık ki bir daha tütün içmiyor. Oysa doğal tütün boğaz yakmaz ve kötü kokmaz. Biz de Öz Adıyaman Tütüncülük olarak en kaliteli tütün çeşitlerini satarak bu algıyı yıkmak istiyoruz. %100 organik Adıyaman Tütünü üretiyor ve en uygun fiyatlara satıyoruz.

1. kalite Adıyaman Tütünü fiyatımız sadece 70 TL iken Çelikhan tütünü ise 100 TL. Tütün satın almak isterseniz tek yapmanız gereken bizi aramak.

Tütün Çeşitlerimiz Aşagıda listelenmiştir.

Adıyaman Tütünü Çelikhan Tütünü Ucuz kaliteli tütün Çikolatalı tütün Hafif Tütün Sert içim tütün Light tütün Hafif Adıyaman tütünü Ucuz Adıyaman Tütünü

Yeni sezonunu taze kıyılmış tütünleri stoklarımıza gelmiştir. El emeğiyle üretilen Adıyaman tütünlerimiz hem taze hem tadında hem de hızlı ve ucuz kargo ile kapınızda. Ucuz tütün almak istiyorsanız ozadiyamantutunu.com sitesini ziyaretiniz için tebrik ediyorum. Tütün konusunda yılların getirdiğin babadan kalma mesleğimiz olan tütüncülük dışında başka bir iş yapmıyor ve en kaliteli tütünü en ucuz fiyata size gönderiyoruz.

Kargo ücretsiz tütün satışları için bizimle irtibata geçerek ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsinz. Ayrıca toptan tütün satışlarımızda tütün kargo ücretini biz ödüyoruz. Sadece kaliteli adıyaman tütünü satmıyor satışınızda size de destek sağlıyoruz.

ADIYAMAN TÜTÜNÜ TADI nasıldır?

Nasıl bir içimi mevcuttur. Tütün satış sitesi yapan bir çok kişinin gönderdiği kıyılmış tütünün tadı nasıldır? Eğer bu soru hakkında merak ediyorsanız buyrun yazımızı okumaya.

Genel hatları ile kokuları ve tatları ile kendini belli eden bu ürünler kalitesini içimine ve kokusuna bakarak anlaşılabilir.ADIYAMAN TÜTÜNÜ genellikle eğer ilaçlı veya kimyasal bir madde kullanılmamış ise boğazı yakmazlar. Nefesi içinize çektiğinizde acı katran tadı vermezler. Tabi ki bu bahsettiğimiz doğal organikADIYAMAN TÜTÜNÜ veya ÇELİKHAN TÜTÜNÜ için geçerlidir.

DOĞAL ADIYAMAN TÜTÜNLERİ

Adıyaman bütün Türkiye’deki 81 il için en ucuz fiyat ve doğal katkısız doğal ADIYAMAN TÜTÜNÜ ile sizlerleyiz. Artan sigara zamları ile hazır paket sigara almak neredeyse imkansız hale gelmeye başladı. Hem maddi açıdan hem de manevi olarak kendimizi kötü hissetmemize sebep olan bu durumda direk yanı başımızda yer alan Adıyaman ve ilçelerinde üretilen Adıyaman tütünü ve Çelikhan tütünü ile artık maddi olarak bir nebze de olsa rahatlamamıza sebep olan açık kıyılmış doğal Adıyaman tütünleri büyük bir rahatlık sağladı.

Sert orta ve hafif içimli olan ve ince ve kalın kıyım olarak farklı çeşitleri olan AÇIK TÜTÜN SATIŞI yaptığımız sitemizden sizler de internet sitemiz üzerinden ONLİNE TÜTÜN SATIŞI yaparak bu kaliteye ulaşabilirsiniz.

ONLİNE TÜTÜN SATIŞI 

yapan internet sitelerine bakıp hemen kanmamanız gerekir. Bundan dolayı direk üretici mi olup olmadığına dikkat etmeniz gerekir. Tadı kokusu rengi gibi birçok noktada kendini ele veren ürünlere dikkat etmeniz gerekir.

Online tütün satışı yapan sitelere bakarken fiyat araştırması ve kapıda ödeme sistemleri olup olmadığına dikkat etmeniz gerekir. Ayrıca foto galeri kısımları ile dükkânlarının resimlerine iletişim bilgilerine sabit telefon numarası olup olmadığına bakın.

kaç çeşit tütün kıyımı vardır

kıyım çeşiti olarak kalın, orta ve ince kıyım olmak üzere 3 farklı kıyım çeşiti mevcuttur. Kıyım çeşitlerindeki farklılıklar ise tütün içinde biraz daha sertlik veya hafiflik olarak tütünde içimi rahatlatır. Ve ayrıca ortak kıyım için sarma tütün dediğimiz tütünler için ideal olup sarma işi ile ilgilenleri sarma sigara doldurma esnasında hem altta kalan tozu hem de normal tütünü birlikte sarma sigara olarak kullanılabilir.

makaron fiyatları

Kıyılmış tütün içenlerin en çok takıldığı ve en çok soru sorduğu sigara filitresi olarak bilinen makaronlar hakkında fiyat konusunda sizlere bilgi vermek amaçlı yazımıza hoş geldiniz. Makaron ve tütünler için oldukça farklı fiyat ve Pazar mevcut durumdadır. Yasal olarak makaron üretimi serbest olduğundan dolayı yasal olarak herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır.

Adıyaman çelikhan tütünü

Kıyılmış tütün olan ADIYAMAN TÜTÜNÜ gibi açık tütünün içilmesine karşı olanlar en azından bizlerin içtiğimiz tütünün içine fabrikalardaki gibi ne tür katkı maddeleri eklendiğini bilmediğimiz ürünü içmiyoruz. Ayrıca en azından tarımla uğraşan herkesin bildiği doğal olan herşeye bakteriler küf gibi erken bozulan ürünlerin doğal olduğunu biliyoruz

En kaliteli tütün Çelikhan tütünüdür

ÇELİKHAN TÜTÜNÜ kendiliğinden katkılıdır. Mutlaka tütününüzü korumalısınız. Son zamanlarda aldığımız duyumlar var. Dışarıdan getirilen belirsiz tütünler ÇELİKHAN TÜTÜNÜ diye satışa sunuluyor

Bir kilodan kaç paket sigara çıkar

erkesin merak ettiği bir soruya sizlere cevap vermek için yeni bir yazımızdayız. 1 kğ kıyılmış tütün aldım kaç paket sigara çıkar? öncelikle 1 sigara paketi 20 gr ağırlığındadır yani 1 sigara 1 gr dır ortalama tütün tozunun da atılmadığını farz edersek 1 kğ da 1000 adet sigara çıkar yani 50 paket sigara çıkar.

Adıyaman Tütünü nasıl saklanır?

Adıyaman tütünü satıcıları farklı içim ve kalitede tütün gönderimi yaparlar. Tütün siparişini verdiğiniz ve ürününüzü teslim aldınız. Bundan sonraki işlem nedir? öncelikle güneş görmeyen rutubetli olmayan herhangi bir yerde gazete parçası üzerine ince tabaklar halinde serilir ve en az iki saat gibi bir sürede tütün kurutulur. Bu şekilde tütün içindeki nem alınmış olur. Daha sonra ise saklanarak içime hazır hale getirilmiş olur.Dikkat etmeniz gereken diğer bir husus ise Adıyaman tütünü eğer nemli ortamda bırakılırsa küflenir ve içimi değişerek çöp olmaya mahkümdür.

Adıyaman Çelikhan Tütüncülük Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır.

Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir.

İlkesi ;kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır. Birçok ürünü bünyesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır…

Merkez : Adıyaman-Çelikhan-Kahta
Şehir : Adıyaman
Telefon : 0 542 542 7484 – 0544 280 918
facebook : https://www.facebook.com/AdiyamanTutunculuk
youtube : https://www.youtube.com/channel/UC1B_Sx_KQRhQ0LSCnTRl7ow

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir