Tiryakiler Sarmalık Tütüne Yöneliyor

Tiryakiler Sarmalık Tütüne Yöneliyor

Tiryakiler sarmalık tütüne yöneliyor .özellikle 2010 yılından itibaren sigaraya yapılan büyük zamlar açık tütün satışlarını oldukça yükseltmiştir.

Hazır paket sigaralara göre %80 daha hesaplı olan tütün içimi Ülkenin her bölgesinde yaygınlaşmıştır.

Tiryakiler sarmalık tütüne yönelmesinin en büyük nedenlerinden biride hazır sigara filtreleri ve makinesi ile hazır paket sigaralardan hiç bir farkı kalmaması ve oldukça hesaplı olması açık tütüne olan rağbeti artırmıştır. 2010 yılından itibaren sigaralara yapılan büyük vergilendirmeler buna bağlı olarak yapılan zamlar tiryakilerin sigarayı bırakmasına bırakmayanların da açık tütüne yönlenmesine neden olmuştur. Ülkenin doğusundan batısına Adıyaman tütünü kalitesi ile bilinmekte ve tiryakilerin tercihi olmuştur.

Çelikhan tütünü içimi daha kolay olduğu için sert istemeyenlerin en fazla tercih ettiği çeşit tütündür. Boğazda acı tat bırakmaz Çelikhan‘ın dağlık bölgelerinde yetiştiği için kendine has bir koku ve tada sahiptir.

Adıyaman tütünü, Çelikhan tütünü en kaliteli tütün olup hiçbir katkı maddesi karıştırılmaz ve topraktan çıktığı kadar doğaldır. Hazır paket sigaralar gibi yüksek şekilde bağımlılık yapmaz ve bırakılmak istenildiği zaman bırakılabilir.

Tütünlerin çeşitlerine göre fiyatlarda değişiklik olsa da 75-80 tl arasındadır. En güncel fiyatlar için sitemizin fiyatlarımız bölümünden bakabilirsiniz.

Eğer ilk defa tütün içecekseniz firma yetkililerimizden gerekli bilgiyi alıp yardım isteyebilirsiniz.

Tütün satışlarımız Türkiye’nin her yerine kargo ile kapınıza kadar ulaştırılmaktadır. İster banka havalesi isterseniz de kapıda kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Toptan satışlarda iskontolar uygulanmaktadır. Toptan satış ve bayilik istemeniz durumlarında telefon ile irtibata geçerek gereken bilgiyi alabilirsiniz.

Yasal uyarı sigara sağlığa zararlıdır içilmesi ciddi sorunlara yol açmaktadır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir